Uncategorized

Manicure i pedicure terapeutyczny – wskazania oraz efekty

W Naszym gabinecie Easy Nails oferujemy manicure oraz pedicure terapeutyczny. Wskazaniem do przeprowadzenia tych zabiegów jest zły stan dłoni i stóp, ze szczególnym uwzględnieniem paznokci. Dlatego przede wszystkim przykładamy dużą uwagę do tego,
aby najpierw dokładnie ocenić stan stóp osób, które się do Nas zgłaszają. Wiemy, że jedynie dzięki temu uzyska się doskonałe efekty. Jeśli stan dłoni i stóp pogorszył się w wyniku regularnego wykonywania manicure i pedicure lub jest to efekt choroby, jesteśmy w stanie pomóc Naszym klientkom i klientom. Wiemy, co zrobić, by ich dłonie i stopy prezentowały się doskonale. Osoby, u których będzie zrobiony taki zabieg od razu poczują się też atrakcyjniej. Nie ukrywamy, że jest to Nasz priorytet. Po wykonanym manicure i pedicure terapeutycznym paznokcie są przygotowane również do nałożenia lakieru zwykłego albo hybrydowego.

Manicure terapeutyczny – zastosowanie systemu IBX

Wykonujemy manicure terapeutyczny z zastosowaniem IBX System, czyli nowocześnie opracowanej odżywki światłoutwardzalnej, nadającej się do zastosowania w lampie UV. System IBX składa się z dwóch elementów. Pierwszym to kompleks olejków z minerałami
i witaminami, przenikający w najgłębsze struktury paznokci, domagające się regeneracji.
Drugim elementem jest warstwa ochronna ochraniająca płytkę paznokcia przed wpływem negatywnych czynników atmosferycznych, wody oraz uszkodzeń mechanicznych.
System IBX stosowany jest w zależności od tego, w jakim stanie jest płytka paznokciowa
u konkretnej osoby. Może to być od jednego do czterech razy na miesiąc.
Po zabiegi manicure terapeutycznego możliwe jest uzyskanie świetnych efektów,
a więc paznokcie będą zregenerowane oraz zaprezentują się wspaniale. Jeśli klientka sobie tego życzy, po zrobionym manicure terapeutycznym może być wykonany manicure klasyczny albo hybrydowy. Słabe i zniszczone dotychczas wykonanymi stylizacjami paznokcie będą poddane efektywnej terapii. IBX System penetruje bowiem płytkę paznokcia od środka.
To tworzy w niej siatkę polimerową, spajającą warstwy paznokci i umożliwiającą im pełen wzrost. Paznokcie przestaną się też rozdwajać.

Pedicure terapeutyczny – efekt zastosowania preparatów marki Herome

Zastosowane podczas pedicure terapeutycznego preparaty marki Herome zapewniają paznokciom u stóp odżywienie, wzmocnienie oraz wyraźnie wygładzają płytkę paznokciową. Zaaplikowane kosmetyki są bogate w składniki odżywcze, lecznicze oraz pielęgnacyjne. Pedicurzystka zwraca uwagę na to, czy klient lub klientka maja paznokcie słabe
i miękkie, twarde i kruche, czy rozdwajające się i na tej podstawie decydują, jakie produkty wybrać. Zabieg ten również może być przeprowadzony samodzielnie albo może też być zrobiony pedicure kosmetyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *