Makijaż - malowanie
Makijaż

Jak wyciągnąć maksimum ze swojego korektora pod oczy?

Okolica oczu bywa problematyczna i jeśli chcemy wyglądać perfekcyjnie, konieczne staje się zastosowanie najsilniejszej broni w sztuce kamuflażu kosmetycznego. Makijaż może bardzo wiele zdziałać i sprawić, że nit nie domyśli się, że na co dzień mamy worki czy przebarwienia pod oczami. Jednak co zrobić, aby te maksimum ze swojego korektora wyciągnąć?

Beauty blender micro mini – najskuteczniejsza i najdokładniejsza aplikacja

Beauty blender micro mini powstał właśnie w celu zapewnienia nam idealnego makijażu w trudno dostępnych miejscach. Jest niewielki więc wyróżnia się wyjątkową precyzją, a jego delikatność z pewnością sprzyja okolicy oka, która ze względu na to, iż jest cienka i często wrażliwa, nie lubi nadmiernego rozciągania i intensywnego nakładania makijażu. Mini beauty blender sprawdza się tu więc rewelacyjnie.

Mini beauty blender a nakładanie korektora

Przede wszystkim istotny będzie kolor korektora. Na worki pod oczami świetnie sprawdza się w żółtawym odcieniu, czasem z niewielkim połączeniem beżów. Beauty blender micro mini pozwala nakładać kosmetyk na mokro w trzech krokach, podobnie jak w przypadku podkładu. Najpierw namaczamy, następnie odciskamy i później stemplujemy na skórze.

Różne rozmiary blendera

Nałożenie korektora pod oczy z wykorzystaniem klasycznego blendera oczywiście również jest możliwe. Jednak zdecydowanie dzięki mini beauty blender można zrobić to dużo dokładniej i sprawić, że skóra będzie wyglądała na naturalnie gładką i perfekcyjnie wypielęgnowaną. Każda kobieta lubi czuć się piękna, a z gąbkami do makijażu beauty blender wyciśnięcie maksimum możliwości ze swoich kosmetyków staje się w pełni osiągalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *